מה אני מציעה

קורס בישול בריא - מוכר לשבתון

הקורס כולל 7 סדנאות שונות, מהמיטב שלי, כל אחת מתעמקת בתחום בישול או מטבח שונה. ובה אנחנו לומדים טכניקות, חומרי גלם ומתכונים חדשים.

אם אתם מעוניינים לקבל את המתכונים והפוסטים הבאים שלי ישירות למייל
אנא מלאו את כתובתכם כאן ותקבלו את המתכון הבא אליכם.

סדנאות פרטיות לבודדים וקבוצות

הזמינו סדנת בישול פרטית לחגוג ארוע למשפחה וחברים, לגיבוש בעבודה או סתם כדי ללמוד באופן פרטי כיצד לבשל בריא, קל וטעים.

מנוי פתוח ל 6 סדנאות

אוהבים את הסדנאות שלי אבל לא יודעים באיזו לבחור? המנוי הפתוח נוצר בדיוק עבורכם! מנוי 5+1: 5 סדנאות בתשלום + סדנא שישית בחינם. ניתן לבחור ממגוון הסדנאות השונות על פי טעמכם (אסיאתי/איטלקי/אוכל רחוב/אפיה/תבשילים/קדירות/ללא גלוטן ועוד) המנוי לאדם לתקופה של שנה. (אופציה למנוי 6+2 לזוג)

סדנאות בישול בריא מן הצומח

מוזמנים להצטרף לאחת מסדנאות הבישול הבריא הטבעוני במגוון נושאים משתנים. לחוויה קולינרית מהנה ומרחיבת אופקים. אסיאתי, איטלקי, תבשילים, אפיה, ללא גלוטן ועוד

ליווי קולינרי אישי

החלטתם לעשות שינוי בתזונה ולהתחיל לבשל קצת יותר בריא, אבל אתם לא יודעים איך להתחיל? מישהו מבני הבית עבר לצמחונות, טבעונות, או תזונה ללא גלוטן ואתם לא יודעים מה להכין? מרגישים פחות בטוחים במטבח? במיוחד בשבילכם, אני שמחה להציע את הליווי האישי שלי כדי לעשות שינוי בריא וטעים ולהתיידד עם המטבח.

איך להפחית מזון מהחי ולאכול יותר בריא ומזין - ליווי מרחוק

היום כולם יודעים שבישול טבעוני יכול להיות עשיר, מגוון, טעים מאד וגם בריא – צריך רק לדעת איך לעשות את זה נכון. שירות הליווי מרחוק מאפשר גישה קלה גם למי שקשה לו להגיע אליי, ונותן והרבה מידע מסודר על חומרי גלם שונים, שימוש במצרכים, שילובים בריאים ועוד.

ארוחת הפתעה

הצטרפו לארוחה מפתיעה ומפנקת, בת למעלה מ 10 מנות המשלבת אוכל משובח, אלכוהול, אנשים טובים ואוירה כיפית ושמחה. בכל ארוחה אני מגישה מגוון מנות משובחות בסגנון מסויים: ים תיכוני, אסיאתי, איטלקי ועוד. האורחים יודעים מראש מה סגנון הארוחה, פירוט המנות מתגלה להם כשמתיישבים לשולחן.