בית ספר לבישול בריא

קורס בישול בריא פרונטלי - מוכר לשבתון

הקורס כולל 5 סדנאות שונות, מהמיטב שלי, כל אחת מתעמקת בתחום בישול או מטבח שונה. ובה אנחנו לומדים טכניקות, חומרי גלם ומתכונים חדשים.

סדנאות פרטיות לבודדים וקבוצות

הזמינו סדנת בישול פרטית לחגוג ארוע למשפחה וחברים, לגיבוש בעבודה או סתם כדי ללמוד באופן פרטי כיצד לבשל בריא, קל וטעים.

קורסי בישול דיגיטליים - לבשל איתי במטבח שלכם

רוצים לבשל איתי אבל קשה לכם להגיע? לטובת כל מי שרחוק או מתקשה להגיע הקמתי את בית הספר הדיגיטלי הכולל מגוון קורסים וסדנאות דיגיטלים מצולמים שתוכלו להזמין, לצפות ולבשל ביחד איתי בקלות מהמטבח שלכם אוכל בריא וטעים. בקורסים אני מדגימה מתכונים ומסבירה על חומרי הגלם, היתרונות שלהם, פטנטים וטכניקות לבישול קל וקיצורי דרך ועוד.

סדנאות בישול בריא מן הצומח

מוזמנים להצטרף לאחת מסדנאות הבישול הבריא הטבעוני במגוון נושאים משתנים. לחוויה קולינרית מהנה ומרחיבת אופקים. אסיאתי, איטלקי, תבשילים, אפיה ועוד

מנוי פתוח ל 6 סדנאות

אוהבים את הסדנאות שלי אבל לא יודעים באיזו לבחור? המנוי הפתוח נוצר בדיוק עבורכם! מנוי 5+1: 5 סדנאות בתשלום + סדנא שישית בחינם. ניתן לבחור ממגוון הסדנאות השונות על פי טעמכם (אסיאתי/איטלקי/אפיה/תבשילים/קדירות ועוד) המנוי לאדם לתקופה של שנה. (יש גם אופציה למנוי לזוג)

ליווי קולינרי אישי

החלטתם לעשות שינוי בתזונה ולהתחיל לבשל קצת יותר בריא, אבל אתם לא יודעים איך להתחיל? מישהו מבני הבית עבר לצמחונות, טבעונות, או תזונה ללא גלוטן ואתם לא יודעים מה להכין? מרגישים פחות בטוחים במטבח? במיוחד בשבילכם, אני שמחה להציע את הליווי האישי שלי כדי לעשות שינוי בריא וטעים ולהתיידד עם המטבח.